PlayStation Haber

Gri Kamuflaj Koleksiyonu bu sonbahardan PS5 mağazalarda satışta!

Gri Kamuflaj Koleksiyonu bu sonbahardan PS5 mağazalarda satışta!

DualSense kablosuz kontrol cihazına, PS5 konsol kapaklarına ve Pulse 3D kablosuz kulaklığa yepyeni bir tarzda sunuyor.

PS5 aksesuar ailesine gelen yeni Gri Kamuflaj Koleksiyonu ile oyuna yeni ve benzersiz bir estetik katın. Daha önce piyasaya sürülen galaksiden ilham alan renk serisine ek olarak, Gri Kamuflaj Koleksiyonu, DualSense kablosuz denetleyici ile uyumlu bir aksesuar seti, hem Ultra HD Blu-ray disk sürücülü PS5 hem de PS5 Digital Edition için PS5 konsol kapakları ve Pulse 3D kablosuz kulaklık.

PlayStation tasarım ekibi, kamuflaj desenimizi daha taze, daha çağdaş bir duyguyu yansıtacak şekilde yeniden tasarladı. Yakından bakarsanız, ikonik PlayStation Shapes’in kalıba ustaca dahil edildiğini fark edeceksiniz.


Gri Kamuflaj Koleksiyonu bu sonbahardan itibaren, ön siparişler 15 Eylül’den itibaren satışa sunulacak. DualSense kablosuz kontrol cihazı ve PS5 konsol kapakları 14 Ekim’de tüm dünyada, ardından Aralık ayında Pulse 3D kablosuz kulaklığın lansmanı yapılacak. Koleksiyonun kesin lansman tarihleri ​​konuma göre değişiklik gösterebilir, bu nedenle yerel satıcınızın bulunabilirliğini kontrol ettiğinizden emin olun.


Yeni koleksiyonu oyunculara sunmaktan heyecan duyuyoruz ve yeni tasarımı beğeneceğinizi umuyoruz.

ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg’da, bu yeni ürünlerin bir kısmı direct.playstation.com müşterileri için erken erişim yoluyla sunulacak.

14 Ekim’den itibaren (sarf malzemeleri tükenene kadar), Gri Kamuflajlı DualSense kablosuz denetleyici direct.playstation.com’da mevcut olacak ve 28 Ekim’den itibaren diğer katılımcı perakendecilerde satışa sunulacak.

14 Ekim’den itibaren (sarf malzemeleri tükenene kadar), Gri Kamuflajlı PS5 konsol kapakları bu konumlarda yalnızca direct.playstation.com’da satışa sunulacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir