PlayStation Haber

PlayStation Eylül ayı Ps Plus ücretsiz oyunları!

PlayStation Eylül ayı Ps Plus ücretsiz oyunları!
PlayStation Eylül ayı ücretsiz Plus oyunları!

Need For Speed Heat / Ps4

Gündüzleri koşuşturma ve geceleyin her şeyi riske at, güneş batmaya başladıkça yasanın çizgilerinin kaybolduğu beyaz boğumlu bir sokak yarışçısı Need for Speed ​​Heat. Palm City, gün geçtikçe, yüksek performanslı arabalarınızı özelleştirmek ve yükseltmek için Banka kazandığınız onaylı bir yarışma olan Speedhunter Showdown’a ev sahipliği yapıyor. Geceleri, itibarınızı artıran, daha büyük yarışlara ve daha iyi parçalara erişmenizi sağlayan yasadışı sokak yarışlarının yoğunluğunu artırın.

Granblue Fantasy: Versus / Ps4

Efsanevi dövüş oyunu stüdyosu Arc System Works, Granblue Fantasy evrenini aksiyon dolu, kafa kafaya bir dövüşçüde PlayStation’a getiriyor. Granblue Fantasy: Versus, her biri benzersiz bir dövüş stiline sahip renkli bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Ayrıca tamamen yeni, orijinal bir hikaye içeren bir RPG modu içerir. Heyecan verici aksiyon-RPG savaşında düşman dalgalarıyla savaşmak için tek başınıza oynayın veya bir arkadaşınızla takım kurun.

Toem / Ps5

Keyifli bir keşif gezisine çıkın ve bu elle çizilmiş macera oyununda gizemleri ortaya çıkarmak için fotoğrafik gözünüzü kullanın. İlginç karakterlerle sohbet edin, düzgün fotoğraflar çekerek sorunlarını çözün ve rahatlatıcı bir manzarada yolunuzu açın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir