PlayStation Haber

PlayStation Stars’a gelen dijital koleksiyonlar!

PlayStation Stars'a gelen dijital koleksiyonlar!

Üyelerin PlayStation’ın yepyeni sadakat programından kazanabilecekleri bazı ödüllerin ilk açıklaması.

Herkese merhaba! State of Play’de gördüğünüz gibi, yepyeni sadakat programımız PlayStation Stars ile ilgili bir güncellemeyi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bugün, ücretsiz olarak katılabileceğiniz PlayStation Stars aracılığıyla kazanabileceğiniz dijital koleksiyon ödüllerine ilk bakışı sağladık. Dijital koleksiyon ürünleri, Sony’nin tüketici elektroniği alanındaki daha geniş mirasından yararlanan değerli cihazlar da dahil olmak üzere PlayStation hayranlarının keyif aldığı şeyleri temsil eder.

Bu ilk bakış örnekleri arasında Ape Escape 2, PlayStation 3, PocketStation, Toro ve Kuro’nun doğum gününü kutlayan gondolcu Punto, Chord Machine ve Polygon Man yer alıyor.

Yalnızca PlayStation Stars için oluşturulan bu dijital koleksiyonlar yalnızca sadakat programımız aracılığıyla kazanılabilir. Bazı durumlarda, koleksiyonlar geçmiş faaliyetleri, başarıları veya ürün sahipliğini anmanın bir yolu olarak sağlanacaktır. Nadirlik bakımından çeşitlilik gösterirler, tıpkı dayandıkları gerçek ürünler veya onları kazanmak için gereken çaba gibi. Koleksiyon ürünleri kazandıktan sonra, bunları PlayStation Uygulamasında sanal bir vitrinde düzenleyebilir ve isterseniz, koleksiyonlarınızı PSN profilinizde arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Koleksiyon satın almanın veya kazanmanın farklı yolları olacak – birincil yol kampanyaları tamamlamak olacaktır.

PlayStation Stars’daki kampanyalar eğlenceli, keyifli ve evet, bazen tamamlanması zor olacak. Bir kampanya, puan kazandıran veya tahsilat kazandıran bir etkinlik olabilir. İlk kampanyalarımızdan biri, şarkıya dayalı ipuçlarıyla eşleşen oyunları doğru şekilde başlatan üyelerin özel bir koleksiyon aldığı “Hit Play/1994”. Daha fazla kampanya detayı gelecek.

PlayStation Stars, ilk olarak PlayStation App’ta piyasaya sürülecek ve gelecekte konsol platformumuza genişleyecektir. PlayStation Stars’ı bu ayın sonundan itibaren Asya (Japonya dahil) ve daha sonraki bir tarihte Amerika ve Avrupa ile birlikte çoğu pazarda kullanıma sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir