Hakkımda

Merhaba,

Merhaba, ben Ufuk Çakmak, Bilgi İşlem ve Donanım uzmanıyım. 2005 yılından bu yana çeşitli tasarım, proje ve eğitimlerde yer aldım. 

Ufuk Çakmak neler yapar ?

Adobe Photoshop, Dreamweaver programlarını ileri düzeyde kullanabiliyorum. Son yılların en popüler yönetilebilir sistemlerinden olan WordPress konusunda ise ileri düzeyde, tasarım, bileşen, ve düzenleme desteği veriyorum. Var olan wordpress ile hazırlanmış sitenizden memnun değilseniz veya kolayca güncelleyebileceğiniz, modern bir yönetim paneliniz olsun istiyorsanız doğru adres wordpress olacaktır. Aynı zamanda sıfırdan html site kurabilir aynı zamanda istenilen şekilde düzenlemeler yapabiliyorum. Sizleri google konusunda bilgilendirebilir sitenizin sağlığı hakkında yardımcı olabilirim.

WordPress açık kaynak kodlu bir sistemdir. Dilediğiniz ölçüde modifiye edilebilir ve isteğinize göre gönül rahatlığı ile şekillendirip kullanabilirsiniz. Bu noktada ben devreye giriyorum. İstekleriniz doğrultusunda uygun bütçe ve kısa zaman süresinde tasarımınızı hazırlayıp yayına alıyorum. Her iş yaptırmak isteyen kişinin aklına geldiği gibi sizin de ilk aklınıza gelen sanırım ücret olacaktır. Bu noktada dikkat etmeniz ve kıyaslamanız gereken işinizi yapacak kişinin daha önceden yapmış olduğu çalışmaların çeşitliliği, devam edilebilir durumda ve tabi ki kaliteli olması.

Eğitimlerimin tanıtımlarını da Youtube üzerinden yayınlıyorum. Youtube kanalıma da buradan ulaşabilirsiniz.

Verdiğim tüm hizmetlere Neler Yaparım ? sayfasından ulaşabilirsiniz.

Open chat
Merhaba
Bana whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.