Blog

Netflix, “La Casa De Papel” Nasıl Bir Dizi?

Netflix, “La Casa De Papel” Nasıl Bir Dizi?

La casa de papel nasıl bir dizi ve neden bu kadar tutuldu merak ediyor musunuz? Daha önce sadece iki sezon çekileceğini belirtmişlerdi fakat netflix tarafından telif hakkı satın alındıktan sonra daha fazla izlenmesi adına diziyi uzattılar.

Hobilerimden Biriside Türkçe Altyazı Çevirmektir

Hobilerimden Biriside Türkçe Altyazı Çevirmektir

Çocukluğumdan bu yana Japon animeleri olsun filmler olsun diziler olsun bir çok seriyi izlemişimdir. Ama vazgeçilmezlerim arasında olan Japon Animeleridir. Neden mi Japon animeleri? Çünkü bazı filmlerde bile bulamayacağınız Bilim-kurgu, Macera, Aksiyon, Dövüş, Komedi, Aksiyon, Drama, Katagorilerinde beni çokça şaşırtan ve ekrana kilitleyen anime gördüm.

Netflix, “Wu Assassins” Nasıl Bir Dizi?

Netflix, “Wu Assassins” Nasıl Bir Dizi?

Dizinin başrol oyuncusu “Iko Uwais” ve “Marc Dacascos” ile aksiyon, macera dolu Kung-Fu’ya doyacağınız güzel bir dizi. Boş vaktinizde zevkle izleyebileceğiniz görsel açıdan çokça efekt kullanılmış olsa da, genel anlamda kendini izleten bir dizi. Başrol oyuncularından olan, Marc Dacascos’u çocukluğumdan bu yana izlemekteydim ve kendisi çok beğendiğim bir dövüş ustası, aktristir. Dizi genel olarak şu şekilde ilerlemektedir; Bir genç var ve bu genç bir gün arabası ile kaçarken genç bir bayana çarpar. Çarpmış olduğu bu genç bayan kendisine kaplumbağa kabuğundan yapılma özel güçleri içerisinde barındıran bir sihirli eşya verir.

Open chat
Merhaba
Bana whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.